logo-yeni

2004 yılında Ankara’da kurulan TOP-TAŞ İnşaat, inşaat sektöründe “Sağlam Temeller Atma” ilkesiyle yola çıktı. Kurulduğu günden bugüne inşaat sektöründe betonarme imalat altındaki projelerine katma değer katarak, yapım sürecinde ve sonrasında, destek birimlerini devamlı geliştirmiş ve maksimum müşteri memnuniyetini hedef almıştır.

 

İnşaat sektörü ve bağlı alanlarda yenilikçi fikirleri ve teknolojiye uygun imalat tekniklerini projelerine taşıyan TOP-TAŞ İnşaat, sektörel bazlı betonarme projelerini uzman kadrosuyla, güvenilirlik, tecrübe ve doğru planlama yaklaşımıyla ele almaktadır.

Tüm kalite yönetim sistemlerini ve iş sağlık ve güvenlik şartlarını esas alarak işlerini yürütmekte olan TOP-TAŞ İnşaat, mükemmel sonuçlara ulaşabilmek için müşterilerinin ve çalışanlarının beklentilerini her zaman ön planda tutmuştur.

 

 Geçmişindeki büyüme ivmesini, önümüzdeki yıllarda da artırarak sürdürme kararlılığında olup, deneyimli kadrosuyla, yapımda ve yönetimde kaliteden taviz vermeme ilkesini devam ettirerek yapacağı projeleri gereken standartlarda yapmaya devam edecektir.